+38 050 374 74 33

Магазин спортивного харчування POWER MAN працює для всієї України.

Команду PowerManочолює директор магазину Янчук Ігор Олександрович. Він є засновник, а також Президент Чернівецької федерації бодібілдингу та фітнесу IFBB.

 

Чому варто обрати нас? Тому що порядність це запорука нашого успіху впродовж 10 років. Тому що ми плідно співпрацюємо з відомими атлетами, і наша співпраця підкріплена дружніми відносинами. Тому що ми відповідаємо за якість товарів і пропонуємо лише сертифіковану продукцію.

 

Високоякісна консультація та індивідуальний підхід

Працюючи над збільшенням асортименту, ми не лише відслідковуємо появу нових технологій на ринку спортивного харчування, але й добре знаємо про ефективність представлених у магазині продуктів. Високоякісна консультація та індивідуальний підхід - це те, на що Ви завжди можете розраховувати.

 

 

Участь у семінарах з провідними атлетами України

Наш магазин усім своїм друзям  дає змогу зустрічатися з відомими спортсменами, які досягли визначних успіхів у спорті. Цінність цих семінарів у живому спілкуванні та обміні практичним досвідом. На наше запрошення приїжджають Чемпіони Світу, багаторазові чемпіони Європи та України, спортсмени з величезним багажем знань, яким радо діляться з Вами. Також ми практикуємо майстер класи, на яких титуловані атлети показують власні  техніки виконання вправ. І навіть більше, тут же Ви спільно тренуєтесь і отримуєте професійні рекомендації.

 

Участь у спеціалізованих виставках 

З нами можна зустрітися на всеукраїнських і обласних змаганнях. Адже приїжджаємо в різні куточки України. Допомагаємо у організації змагань і проводимо спеціалізовані виставки спортивного харчування. На кожній виставці безкоштовні дегустації протеїнів і гейнерів, батончиків і комплексів. Тому атлети знають, де є PowerMan там можна смачно підкріпитися.

 

Професійний розвиток  - «Золотий Бук»

Тим хто бажає розвиватись як професійний атлет ми пропонуємо приймати участь у щорічних змаганнях з бодібілдингу та фітнесу на сцені Золотого Буку. Ви можете спробувати себе  в одній з нових номінацій, якіщороку набувають все більшої популярності, таких як Фітнес Бікіні та МенсФізік. А також у класичних номінаціях Фітнес, Бодіфітнес, Бодібілдинг. Окрасою та унікальністю Золотого Буку є Пол денс, танці на пілоні, які, зважаючи на високу майстерність атлеток і видовищність, не залишають байдужими жодного глядача у залі.

 

ВК

Для Вас ми створили групу Вконтакті.https://vk.com/powerman_cv Призначена вона для активних користувачів соціальних спільнот. Цікава група тим, що найсвіжіші акції, знижки, розпродажі, аукціони з’являються тут найшвидше. Щонайменше один раз у місяць Ви маєте можливість прийняти участь у розіграші спортивного харчування і отримати його «на шару»! Вся акційна інформація представлена у вигляді картинок, легка для сприйняття, і не потребує багато часу для ознайомлення. Також тут можна знайти афіші і пости про спортивні заходи у яких ми приймаємо участь, і пропонуємо долучись до нас!

 

Facebookспільнота призначена для людей які активно слідкують за професійним бодібілдингом, фітнесом. Найсвіжіші новини з життя Федерації бодібілдингу та фітнесу IFBB України, про людей які надихають своїми перемогами, про тих хто розвиває сучасний спорт і тих, завдяки кому він набуває все більшої популярності. 

https://www.facebook.com/groups/powermanua

 

Цей сайт саме для Вас якщо

Якщо ви займаєтесь спортом, і шукаєте джерело додаткового ресурсу.

Якщо Ваша ціль - перемога. Перемога над внутрішніми і зовнішніми чинниками, які руйнуються під впливом стійкої психіки і відмінного здоров’я.

 

Якщо ви розумієте, що від якості речовин, які потрапляють в організм, залежить активність розумової, фізичної, імунної системи людини.